453,18 €
Disponible para pedir, plazo de entrega: 1-2 Meses
Art. No: WST8810014595 P/N: EZC100H4075 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric EZC100H4075 circuit breaker Easypact EZC100H - TMD - 75 A - 4 poles 3d"
Schneider Electric circuit breaker Easypact EZC100H - TMD - 75 A - 4 poles 3d
Schneider Electric EZC100H4075
EAN 3303431121465
Descripción
To jest wyłącznik automatyczny 75 A do EasyPact EZC100H. Ten produkt może pracować poniżej znamionowego napięcia operacyjnego (Ue) 550VAC przy 50/60 Hz i 250VDC. Ta wersja produktu jest zaprojektowany rama 4-biegunowa z detekcją na 3-biegunowe, wyposażone wyzwalacza TMD do ochrony termiczno-magnetycznej. Jest zgodny z normą IEC60947, certyfikatem CE i niektórymi niezależnymi laboratoriami (KEMA, ASEFA, TUV) lub Tilva innych firm. Urządzenie to posiada certyfikat dopuszczający do pracy w środowisku o stopniu zanieczyszczenia III, zgodnie z normą IEC60947, i zdaje test na ekstremalnie trudne warunki atmosferyczne. Urządzenie może być montowane pionowo lub poziomo w metalowej obudowie, zabezpieczając przed ryzykiem związanym z bezpieczeństwem przez kłódkę. Ta seria posiada gniazda służące do pozycjonowania wskaźników lub zwalniaczy napięcia w zależności od tego, w którym miejscu jest ono umieszczone w urządzeniu za przednią osłoną wyłącznika obwodu.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Bemessungsdauerstrom Iu | 100A |
|---|---|
| Bemessungsspannung | 550V |
| Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V | 30kA |
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 0A |
| Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers | -A |
| Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers | -A |
| Verlustleistung | 10.8W |
| Gerätebauart | Einbaugerät Festeinbautechnik |
| Integrierter Erdschlussschutz | |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Geeignet für Hutschienenmontage | |
| Hutschienenmontage optional | |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Wechsler | 0 |
| Mit Ausgelöstmelder | 1 |
| Mit integriertem Unterspannungsauslöser | |
| Polzahl | 4 |
| Position des Anschlusses für Hauptstromkreis | vorne |
| Ausführung des Betätigungselements | Knebel |
| Komplettgerät mit Schutzeinheit | 1 |
| Motorantrieb integriert | |
| Motorantrieb optional | |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | EZC100H4075 |
|---|---|
| EAN | 3303431121465 |
| ETIM | EC000228 |
| ECLASS | eClass_10_AJZ716013 |
| Peso | 1.08 kg |
| Peso (embalaje) | 1.08 kg |
Designaciones
EZC100H4075
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















