EZC100H4075
Schneider Electric EZC100H4075 circuit breaker Easypact EZC100H - TMD - 75 A - 4 poles 3d
Información sobre el producto "Schneider Electric EZC100H4075 circuit breaker Easypact EZC100H - TMD - 75 A - 4 poles 3d"
Schneider Electric circuit breaker Easypact EZC100H - TMD - 75 A - 4 poles 3d
Schneider Electric EZC100H4075
EAN 3303431121465
Descripción
To jest wyłącznik automatyczny 75 A do EasyPact EZC100H. Ten produkt może pracować poniżej znamionowego napięcia operacyjnego (Ue) 550VAC przy 50/60 Hz i 250VDC. Ta wersja produktu jest zaprojektowany rama 4-biegunowa z detekcją na 3-biegunowe, wyposażone wyzwalacza TMD do ochrony termiczno-magnetycznej. Jest zgodny z normą IEC60947, certyfikatem CE i niektórymi niezależnymi laboratoriami (KEMA, ASEFA, TUV) lub Tilva innych firm. Urządzenie to posiada certyfikat dopuszczający do pracy w środowisku o stopniu zanieczyszczenia III, zgodnie z normą IEC60947, i zdaje test na ekstremalnie trudne warunki atmosferyczne. Urządzenie może być montowane pionowo lub poziomo w metalowej obudowie, zabezpieczając przed ryzykiem związanym z bezpieczeństwem przez kłódkę. Ta seria posiada gniazda służące do pozycjonowania wskaźników lub zwalniaczy napięcia w zależności od tego, w którym miejscu jest ono umieszczone w urządzeniu za przednią osłoną wyłącznika obwodu.
Atributos del producto
Bemessungsdauerstrom Iu 100A
Bemessungsspannung 550V
Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V 30kA
Überlastauslöser Stromeinstellung 0A
Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Verlustleistung 10.8W