C50F4TM250D3
Schneider Electric C50F4TM250D3 NSX500 DC EP 250A 4P TMD
Información sobre el producto "Schneider Electric C50F4TM250D3 NSX500 DC EP 250A 4P TMD"
Schneider Electric NSX500 DC EP 250A 4P TMD
Schneider Electric C50F4TM250D3
EAN 3606481988614
Descripción
ComPacT NSX1200N to 2-biegunowy wyłącznik zaprojektowany w celu optymalizacji przestrzeni, o wysokiej zdolności wyłączania. Jest optymalnym wyborem dla wszystkich aplikacji prądu stałego. Zdolność zwarciowa (Icu) wynosi 50kA przy 600VDC, a napięcie robocze 600VDC. Produkt został wyposażony w wyzwalacz termomagnetyczny (TM-DC) o wartości znamionowej 1000A. Wyzwalacz TM-DC zapewnia regulowane termiczne zabezpieczenie przed przeciążeniem i regulowane zabezpieczenie magnetyczne. Jest zgodny z międzynarodowymi normami (EN/IEC 60947), CCC, EAC i specyfikacjami morskimi.
Atributos del producto
Bemessungsdauerstrom Iu 250A
Bemessungsspannung 1500V
Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V -kA
Überlastauslöser Stromeinstellung 175A
Einstellbereich des kurzzeitverzögerten Kurzschlussauslösers -A
Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers 1250A
Verlustleistung 82.52W