77,96 €
% 133,28 € (ahorro del 41.51%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810008831 P/N: A9L65122 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric A9L65122 cartridge C65-460 voor overspanningsbeveiliging iPRD - IT"
Schneider Electric Replacement protection module C 65-460 for surge arrester iPRD40r IT
Schneider Electric A9L65122
EAN 3606480801754
Descripción
Dit Acti9-product is een cartridge C65-460 voor overspanningsbegrenzer iPRD - IT. De maximale ontlaadstroom van de Imax is 65 kA. De nominale ontlaadstroom In is 20kA. Dit product is compatibel met het IT-aardingssysteem. Dit type 2-apparaat wordt automatisch beschermd door een geïntegreerde stroomonderbreker en wordt aanbevolen voor een gematigd risiconiveau op de binnenkomende paneelplaat. De Uc maximum continue werkspanning is 460VAC. Het niveau van spanningsbeveiliging omhoog is 2 kV. Het kan worden aangesloten op een module met overspanningsbeveiliging. De breedte is 60mm van 9 mm. De kleur van het product is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 18mm x (H) 60mm x (D) 60mm. Volgens de IEC 60529-norm bedraagt de beschermingsgraad IP20 of IP40 in modulaire behuizingen. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 80°C. Het voldoet aan de normen IEC 61643-1 en EN 61643-11.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | 1 |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 20kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 65kA |
| Nennspannung AC | 230V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 460V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 2.3kV |
| Schutzpegel L-N | -kV |
| Schutzpegel N-PE | -kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | -A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | -A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | -kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | auf Basiselement |
| Baugröße | 1 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | -mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | -mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | A9L65122 |
|---|---|
| EAN | 3606480801754 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | 395b2a94-ee85-4cf4-a2ee-2c3d496fb72e |
| ECLASS | eClass_10_ACN278011 |
| Peso | 0.06 kg |
| Peso (embalaje) | 0.08 kg |
Designaciones
Class II arrester Device protection Intermediate protection Network overvoltage protection Overvoltage protection device Power network protection Surge arrester Surge arrester for power supply Varistor arrester
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



















