233,89 €
% 399,84 € (ahorro del 41.5%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810008819 P/N: A9L40301 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric A9L40301 Acti9 iPRD40r - Overspanningsbeveiliging - Met patroon 3P - In=15kA/Uc=350V - Type 2"
Schneider Electric Surge Protector iPRD40r, Type 2, Pluggable Protection Modules, 3P, Imax 40kA
Schneider Electric A9L40301
EAN 3606480506352
Descripción
Deze Acti9 iPRD40r overspanningsbegrenzer beschermt 3P-installaties. Hiermee kunnen beschadigde cartridges snel worden vervangen. Dit type 2-apparaat wordt aanbevolen voor een hoog risiconiveau in de binnenkomende paneelplaat. Het biedt verre rapportering van het "patroon aan moet worden veranderd"bericht. Het kan worden omgedraaid om de fase/neutrale/aardingskabels door de boven- of onderkant te laten lopen. De bijbehorende stroomonderbreker Isc-uitschakelcapaciteit kan oplopen tot 50 kA. Het is compatibel met TT- en TN-S-aardingssystemen. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in de gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarding) is 350 VAC. Het Up-niveau van maximale spanningsbeveiliging in gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarde) is 1,6 kV. De Ue nominale operationele spanning is 230VAC +/- 10%. De kleur van het product is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 54 mm x (H) 85 mm x (D) 69 mm. Het gewicht is 323g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in modulaire behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 85°C. Dit product voldoet aan de normen EN 61643-11 en IEC 61643-11.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 3 |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 15kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 40kA |
| Nennspannung AC | 350V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 350V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.4kV |
| Schutzpegel L-N | -kV |
| Schutzpegel N-PE | -kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | 63A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | 80A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | 50kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 3 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 35mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 35mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | 1 |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | A9L40301 |
|---|---|
| EAN | 3606480506352 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | a9614fa2-07f8-47d1-a2fe-e27b32003d8d |
| ECLASS | eClass_10_ACN278011 |
| Peso | 0.35 kg |
| Peso (embalaje) | 0.35 kg |
Designaciones
A9L40301 din rail lightning lightning arrester lightning strikes modular surge arrester puggable cartridge residential schneider spd schneider surge arrester spd surge surge arrester surge protection device
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.






















