183,77 €
% 314,16 € (ahorro del 41.5%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 4-6 Días laborables
Art. No: WST8810008787 P/N: A9L15582 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric A9L15582 Limitador de sobretensiones transitorias tipo 2; Acti9 iPF K; 3P; 40 kA; 440V"
Schneider Electric Limitador de sobretensiones transitorias tipo 2; Acti9 iPF K; 3P; 40 kA; 440V
Schneider Electric A9L15582
EAN 3606480089855
Descripción
Dit Acti9 iPF K 40-product is een modulaire overspanningsbegrenzer. Het beschermt 3P installaties. De maximale ontlaadstroom van de Imax is 40kA. De nominale ontlaadstroom van de In is 15kA. Het multi-pool enkel-stuk bereik voor overspanningsbegrenzer is aangepast voor TT-aardingssystemen. Deze type 2 overspanningsbeveiliging wordt aanbevolen voor een hoog risiconiveau. De maximale continue bedrijfsspanning van Uc in de gemeenschappelijke modus (tussen neutraal en aarding) is 340 VAC. Het niveau van de opwaartse spanningsbeveiliging in de gemeenschappelijke modus (tussen fase en aarding) is 1,5 kV. De Ue nominale operationele spanning is 230VAC of 400VAC +/- 10%. De kleur van het product is wit (RAL9003). De afmetingen zijn (B) 72 mm x (H) 81 mm x (D) 69 mm. Het gewicht is 335g. De beschermingsgraad is IP20 en IP40 in modulaire behuizing. De bedrijfstemperatuur is -25°C tot 60°C. De bewaartemperatuur is -40°C tot 85°C. Dit product voldoet aan de normen IEC 61643-11 en EN 61643-11.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Netzform DC | |
|---|---|
| Netzform IT | |
| Netzform TN | |
| Netzform TN-C | 1 |
| Netzform TN-C-S | |
| Netzform TN-S | |
| Netzform TT | |
| Netzform sonstige | |
| Anzahl der Leiter (ohne Erde) | 3 |
| Nennableitstoßstrom (8/20) | 15kA |
| Max. Ableitstoßstrom (8/20) | 40kA |
| Nennspannung AC | 400V |
| Nennspannung DC | -V |
| Höchste Dauerspannung AC | 340V |
| Höchste Dauerspannung DC | -V |
| Max. PV-Spannung | -V |
| Schutzpegel | 1.5kV |
| Schutzpegel L-N | -kV |
| Schutzpegel N-PE | -kV |
| Max. Überstromschutzeinrichtung Stichverdrahtung (Sicherung) | 40A |
| Max. Überstromschutzeinrichtung V-Verdrahtung (Sicherung) | 40A |
| Kurzschlussfestigkeit (Isccr) | -kA |
| Integrierter Kurzschlussschutz | |
| Integrierter Kurzschlussschutz selektiv zur Sicherung gG | -A |
| Integrierte Vorsicherung | |
| Leckstromfrei | |
| Montageart | Hutschiene TH35 |
| Baugröße | 4 TE |
| Max. Leiterquerschnitt starr (ein-/mehrdrähtig) | 25mm² |
| Max. Leiterquerschnitt flexibel (feindrähtig) | 16mm² |
| Mit Fernmeldekontakt | |
| Signalisierung am Gerät | optisch |
| Prüfklasse Typ 2 | 1 |
| Schutzart (IP) | IP20 |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | A9L15582 |
|---|---|
| EAN | 3606480089855 |
| ETIM | EC000941 |
| SCIP | ec26faec-98a0-459c-a074-3304f952235b |
| Peso | 0.33 kg |
| Peso (embalaje) | 0.33 kg |
Designaciones
Acti9 Gerin IPF IPF K Interruptor Merlin Multi9 baja tensión caja de luces carril DIN casa contactor cuadro de luces cuadro de protecciones cuadro general dispositivo disyuntor industrial interruptores modular proteccion electrica rayo residencial sobretensiones sobretensión terciario transitorias transitorio vivienda
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.

















