75,44 €
% 114,36 € (ahorro del 34.03%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Semanas
Art. No: WST8810006986 P/N: 82926 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric 82926 PratiKa industrial socket - 32 A - 3P - 20...25 V AC - IP44"
Schneider Electric PratiKa industrial socket - 32 A - 3P - 20...25 V AC - IP44
Schneider Electric 82926
EAN 3303430829263
Descripción
Deze Pratika industriële stekker met volledig losgedraaide schroefverbinding is recht gemonteerd op paneel. Hij heeft 3P-polen, een nominale stroom van 32A en een bedrijfsspanning van 20VAC tot 25VAC of 40VAC tot 50VAC. De afmetingen van de basisplaat zijn (B) 65 mm x (H) 65 mm. De beschermingsgraad is IP44 en IK08. De brandwerendheid is 850°C. De kabelingangen zijn voor flexibele of stijve kabels. De dwarsdoorsnede van de kabels in 32A is 2,5 mm² tot 6 mm². De kleur van het stopcontact is lichtgrijs (RAL 7035) met groene, eenvoudige identificatie van de werkspanning. De frequentie is 401 Hz tot 500 Hz. De klokpositie van secundaire sleutelweg is 11h.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| IEC-Stromstärke | 32A |
|---|---|
| Stromstärke nach UL/CSA (wenn UL-Ausführung gewünscht) | -A |
| Spannung nach EN 60309-2 | 20-25 V / 40-50 V (100-200 Hz) grün |
| Bemessungsspannung | 20V |
| Bemessungsfrequenz | 401Hz |
| Polzahl | 3 |
| Uhrzeit-Stellung | -h |
| Kennfarbe | grün |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Anschlusstechnik | Schraubklemme |
| Steckrichtung | gerade |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Kontaktmaterial | |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | |
| Militärausführung | |
| Flanschmaß vertikal | 65mm |
| Bohrlochabstand vertikal | -mm |
| Flanschmaß horizontal | 65mm |
| Bohrlochabstand horizontal | 77mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | 82926 |
|---|---|
| EAN | 3303430829263 |
| ETIM | EC001317 |
| SCIP | 89350e0d-a4ac-4516-bf86-fdaed8a227fc |
| ECLASS | eClass_10_AKE311015 |
| Peso | 0.43 kg |
| Peso (embalaje) | 0.43 kg |
Designaciones
82926 cable cable connection connection industrial plug panel mounted plug pratika straight straight panel mounted
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















