65,70 €
% 99,60 € (ahorro del 34.04%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Semanas
Art. No: WST8810006985 P/N: 82920 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric 82920 PratiKa industrial socket - 32 A - 3P - 20...25 V AC - IP44"
Schneider Electric PratiKa industrial socket - 32 A - 3P - 20...25 V AC - IP44
Schneider Electric 82920
EAN 3303430829201
Descripción
Deze Pratika industriële stekker met volledig losgedraaide schroefverbinding is recht gemonteerd op paneel. Hij heeft 3P-polen, een nominale stroom van 32A en een bedrijfsspanning van 20VAC tot 25VAC of 40VAC tot 50VAC. De afmetingen van de basisplaat zijn (B) 65 mm x (H) 65 mm. De beschermingsgraad is IP44 en IK08. De brandwerendheid is 850°C. De kabelingangen zijn voor flexibele of stijve kabels. De dwarsdoorsnede van de kabels in 32A is 2,5 mm² tot 6 mm². De kleur van het stopcontact is lichtgrijs (RAL 7035) met groene, eenvoudige identificatie van de werkspanning. De frequentie is 100Hz tot 200Hz. De klokpositie van secundaire snelweg is 4u.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| IEC-Stromstärke | 32A |
|---|---|
| Stromstärke nach UL/CSA (wenn UL-Ausführung gewünscht) | -A |
| Spannung nach EN 60309-2 | 20-25 V / 40-50 V (100-200 Hz) grün |
| Bemessungsspannung | 20V |
| Bemessungsfrequenz | 100Hz |
| Polzahl | 3 |
| Uhrzeit-Stellung | -h |
| Kennfarbe | grün |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP44 |
| Anschlusstechnik | Schraubklemme |
| Steckrichtung | gerade |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Kontaktmaterial | |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | |
| Militärausführung | |
| Flanschmaß vertikal | 65mm |
| Bohrlochabstand vertikal | -mm |
| Flanschmaß horizontal | 65mm |
| Bohrlochabstand horizontal | 77mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | 82920 |
|---|---|
| EAN | 3303430829201 |
| ETIM | EC001317 |
| SCIP | 89350e0d-a4ac-4516-bf86-fdaed8a227fc |
| ECLASS | eClass_10_AKE311015 |
| Peso | 0.21 kg |
| Peso (embalaje) | 0.21 kg |
Designaciones
82920 cable connection connection industrial plug panel mounted plug pratika screws connection straight panel mounted
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.



















