380,71 €
% 577,15 € (ahorro del 34.04%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Semanas
Art. No: WST8810006899 P/N: 81692 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric 81692 PratiKa industrial socket - 125 A - 3P + N + E - 200...250 V AC - IP67"
Schneider Electric PratiKa industrial socket - 125 A - 3P + N + E - 200...250 V AC - IP67
Schneider Electric 81692
EAN 3303430816928
Descripción
Deze Pratika industriële stekker met volledig losgedraaide schroefverbinding is recht gemonteerd op paneel. Hij heeft 3P+N+E-polen, een nominale stroom van 125A en een bedrijfsspanning van 230VAC. De afmetingen van de basisplaat zijn (B) 129 mm x (H) 114 mm. De beschermingsgraad is IP67 en IK08. De brandwerendheid is 850°C. De kabelingangen zijn voor flexibele of stijve kabels. De kabelingangen in 125A zijn 26mm tot 48mm groot voor kabels van 16mm² tot 70mm². De kleur van de contactdoos is lichtgrijs (RAL 7035) met blauwe, gemakkelijke identificatie van de werkspanning. De frequentie is 50Hz of 60Hz. De klokpositie van contact is 9u.
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| IEC-Stromstärke | 125A |
|---|---|
| Stromstärke nach UL/CSA (wenn UL-Ausführung gewünscht) | -A |
| Spannung nach EN 60309-2 | 230 V (50+60 Hz) blau |
| Bemessungsspannung | 200V |
| Bemessungsfrequenz | 50Hz |
| Polzahl | 5 |
| Uhrzeit-Stellung | 9h |
| Kennfarbe | blau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Anschlusstechnik | Schraubklemme |
| Steckrichtung | gerade |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Kontaktmaterial | |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | |
| Militärausführung | |
| Flanschmaß vertikal | 114mm |
| Bohrlochabstand vertikal | -mm |
| Flanschmaß horizontal | 110mm |
| Bohrlochabstand horizontal | 90mm |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | 81692 |
|---|---|
| EAN | 3303430816928 |
| ETIM | EC001317 |
| SCIP | 89350e0d-a4ac-4516-bf86-fdaed8a227fc |
| ECLASS | eClass_10_AKE311015 |
| Peso | 1.49 kg |
| Peso (embalaje) | 1.49 kg |
Designaciones
81692 Schneider Electric Schneider cable Schneider connection Schneider plug cable connection industrial plug panel mounted pratika straight straight panel mounted
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.

















