0,06 €
% 0,08 € (ahorro del 25%)
Disponible para pedir, plazo de entrega: 2-3 Días laborables
Art. No: WST8810007139 P/N: 2041283 Fabricante: Schneider Electric
Pago seguro
Envío rápido
Asesoramiento especializado



Información sobre el producto "Schneider Electric 2041283 Thorsman - Spijkerclip - TC 8...12 mm - 2/45/34 - Wit - Set van 100"
Schneider Electric NAIL CLIP TC8-12 (2.0/45/34MM) white VPE100
Schneider Electric 2041283
EAN 7315882041281
Descripción
Deze Thorsman kunststof 2041283 (set van 100 stuks) bevat een spijker Het is bedoeld voor de installatie van ronde kabel 8-12 mm, voornamelijk voor gebruik binnenshuis Kleur: wit Materiaal: clip PP (polypropyleen), nagel gehard en geëlektroleerd staalMaak een gat in een enkele gipsplaat met een muur. Het begin van een gat is voldoende in dubbele gipsplaat platen Montage-instructies: in hout en samengeperste plaat: Nail erin. In beton en materialen met lage dichtheid, baksteen, enz.: Gebruik TCP-klempluggen. Hamer de klemplug in laagdichtheidsbeton zonder voorboren. Niet voor dikke nagels Op gipsplaat: Gebruik TCP-klempluggen. Maak een gat in enkele gipsplaat platen met een muur. Het begin van een gat is voldoende in dubbele gipsplaat platen Het Thorsman TC-klembereik omvat een breed scala aan clips in verschillende ontwerpen en afmetingen, kleuren, nagels en verpakkingen, bestemd voor de installatie van ronde en platte kabels De verpakkingen van de clips zijn voorzien van kleurenafbeeldingen van het juiste product
Documentos y Descargas
Atributos del producto
| Form | |
|---|---|
| Geeignet für Durchmesser | 8mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Doppelschelle | |
| Rohrarretierung | |
| Befestigungsart | |
| Mit Nagel | 1 |
| Nagellänge | 45mm |
| Nageldurchmesser | 2mm |
| Gehärteter Stahlnagel | 1 |
| Mit Schraube | |
| Schraubenlänge | -mm |
| Schraubendurchmesser | -mm |
| Schraubsystem | |
| Befestigungstiefe | -mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Farbe | |
| Transparent |
Datos técnicos
| P/N (Número de pieza) | 2041283 |
|---|---|
| EAN | 7315882041281 |
| ETIM | EC000363 |
| Peso | 0.0016 kg |
| Peso (embalaje) | 0.0018 kg |
Designaciones
Adhesive clip Clip Double nail clip Fixing clip Flat cable clip Flat cable clip Iso nail clip Iso nail clip Nail clip Nail clip Pin clip Round clip
Iniciar sesión
No se han encontrado reseñas. Comparta sus ideas con los demás.


















