€1,105.90
% €1,122.17 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810026169 P/N: NSYSD10R Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYSD10R Spacial-SD Compact Control Panel with Backplate, H1000xW1000xD597, IP55"
Schneider Electric Spacial-SD Compact Control Panel with Backplate, H1000xW1000xD597, IP55
Schneider Electric NSYSD10R
EAN 3606480154348
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Komponente des Pultsystems | Unterteil |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Höhe | 1000mm |
| Tiefe | 597mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Ausführung der Oberfläche | pulverbeschichtet |
| Farbe | grau |
| RAL-Nummer | 7035 |
| Anzahl der Türen | 2 |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schutzart (NEMA) | 12 |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYSD10R |
|---|---|
| EAN | 3606480154348 |
| ETIM | EC000784 |
| SCIP | e893f0a0-d2cc-4011-9425-3873dde70142 |
| ECLASS | eClass_10_AKE384015 |
| Weight | 74 kg |
| Weight (packaged) | 74 kg |
Designations
Connection Box Desk Desk bottom part Desk center part Desk enclosure (empty) Desk system Desk system bottom part Desk system center part Desk system top part Desk top part One-piece desk Standing desk
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















