€110.71
% €112.34 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Bussines days
Art. No: WST8810025713 P/N: NSYPMP85100 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMP85100 Simple mounting plate for control panel W1000mm H847xB900mm"
Schneider Electric Simple mounting plate for control panel W1000mm H847xB900mm
Schneider Electric NSYPMP85100
EAN 3606480154232
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 650mm |
|---|---|
| Breite | 1000mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMP85100 |
|---|---|
| EAN | 3606480154232 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 16.31 kg |
| Weight (packaged) | 16.31 kg |
Designations
Aluminum mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate assembly Mounting plate for distribution enclosure Plastic mounting plate Steel sheet mounting plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















