€111.41
% €113.05 (1.45% saved)
Available to order, delivery time: 2-3 Weeks
Art. No: WST8810025665 P/N: NSYPMB155 Manufacturer: Schneider Electric
Secure Payment
Fast Shipping
Expert Advice



Product information "Schneider Electric NSYPMB155 Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1500 x W500mm"
Schneider Electric Insulating Bakelite Mounting Plate for PLA Enclosure H1500 x W500mm
Schneider Electric NSYPMB155
EAN 3606480194238
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Höhe | 1500mm |
|---|---|
| Breite | 500mm |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| Lochung |
Technical data
| P/N (Part Number) | NSYPMB155 |
|---|---|
| EAN | 3606480194238 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | f0a7ce1b-1203-4036-ab50-52a050b14839 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Weight | 4.28 kg |
| Weight (packaged) | 4.28 kg |
Designations
Aluminum Mounting Plate Insulating Material Mounting Plate Mounting Plate Mounting Plate Assembly Mounting Plate for Distribution Enclosure Plastic Mounting Plate Sheet Steel Mounting Plate
Login
No reviews found. Share your insights with others.


















