€ 63,79
% € 71,76 (11.11% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810085622 P/N: 2703920000 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 2703920000 Plastic housing, FieldPower®, 104 x 183 x 129 mm, Polycarbonate, GRP, untreated, black"
Weidmüller Plastic housing, FieldPower®, 104 x 183 x 129 mm, Polycarbonate, GRP, untreated, black
Weidmüller 2703920000
EAN 04064675266686
Beschrijving
Plastic housing for electrical, electromechanical and pneumatic devices as well as PCBs. Suitable for use in mechanically and chemically demanding environments. Wall mounting can be achieved using mounting holes or mounting feet.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 104 mm |
|---|---|
| Diepte | 129 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 2703920000 |
|---|---|
| EAN | 04064675266686 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 5f19cd84-8946-4797-9386-3ac323b95c10 |
| Gewicht | 0.48 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.64 kg |
Benamingen
Housing Plastic housing
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















