€ 47,08
% € 52,96 (11.1% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810085621 P/N: 2703910000 Fabrikant: Weidmüller
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Weidmüller 2703910000 Plastic housing, FieldPower®, 104 x 181 x 67 mm, Polycarbonate, GRP, untreated, black"
Weidmüller Plastic housing, FieldPower®, 104 x 181 x 67 mm, Polycarbonate, GRP, untreated, black
Weidmüller 2703910000
EAN 04064675266679
Beschrijving
Plastic housing for electrical, electromechanical and pneumatic devices as well as PCBs. Suitable for use in mechanically and chemically demanding environments. Wall mounting can be achieved using mounting holes or mounting feet.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Breedte | 104 mm |
|---|---|
| Diepte | 67 mm |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | 2703910000 |
|---|---|
| EAN | 04064675266679 |
| ETIM | EC000261 |
| SCIP | 5f19cd84-8946-4797-9386-3ac323b95c10 |
| Gewicht | 0.34 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.41 kg |
Benamingen
Housing Plastic housing
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















