€ 2,35
% € 4,21 (44.18% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Weken
Art. No: WST8810035687 P/N: ZBYP2303 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric ZBYP2303 Harmony - porte-étiquette plate 30x40 - plastique noir - avec étiq 8x27 - START"
Schneider Electric Label holder 30x40mm, with START labeling, for Harmony 22mm
Schneider Electric ZBYP2303
EAN 3606489756192
Beschrijving
Met deze legendahouder zonder legenda kunt u de regeleenheid aanpassen aan uw eigen wensen voor machines en activiteiten. Het is compatibel met alle standaard 22 mm Harmony besturings- of signaleringseenheden.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Form | rechteckig |
|---|---|
| Bauform | flach |
| Farbe | weiß |
| Wörtlicher Aufdruck | Start |
| Sprache des Aufdrucks | Englisch |
| Aufdruck ISO-Symbole | sonstige |
| Aufdruck | sonstige |
| Gravierbar | |
| Programmdurchmesser | -mm |
| Breite | 30mm |
| Höhe | 40mm |
| Außendurchmesser | -mm |
| Geeignet für Drucktaster | 1 |
| Geeignet für Leuchtdrucktaste | |
| Geeignet für Leuchtmelder | |
| Geeignet für Pilz-Drucktaster | |
| Geeignet für Signalleuchte | |
| Geeignet für Wahlschalter |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | ZBYP2303 |
|---|---|
| EAN | 3606489756192 |
| ETIM | EC000621 |
| ECLASS | eClass_10_AKF043014 |
| Gewicht | 0.0009 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.0009 kg |
Benamingen
Harmony button control unit designation indicator light label label label holder labeling labeling field nameplate push-button selector switch switch
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















