€ 149,52
% € 151,73 (1.46% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 2-3 Werkdagen
Art. No: WST8810025151 P/N: NSYMR1012 Fabrikant: Schneider Electric
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "Schneider Electric NSYMR1012 Monobloc geperforeerde platen - 1000x1200mm - Met universele perforaties 11x26mm"
Schneider Electric Monobloc geperforeerde platen - 1000x1200mm - Met universele perforaties 11x26mm
Schneider Electric NSYMR1012
EAN 3606480183546
Beschrijving
Perforierte Platten Monoblock,H1000xB1200mm mit universeller Perforation 11x26mm.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Höhe | 1000mm |
|---|---|
| Breite | 1200mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | verzinkt |
| Lochung | 1 |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | NSYMR1012 |
|---|---|
| EAN | 3606480183546 |
| ETIM | EC000213 |
| ECLASS | eClass_10_ACO553011 |
| Gewicht | 7.97 kg |
| Gewicht (verpakt) | 7.97 kg |
Benamingen
Aluminum mounting plate Assembly group mounting plate Insulating material mounting plate Mounting plate Mounting plate for distribution housing Plastic mounting plate Sheet steel mounting plate
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.


















