€ 87,10
% € 134,47 (35.23% bespaard)
Nu te bestellen, levertijd: 4-6 Werkdagen
Art. No: WST8810046391 P/N: GWD6773 Fabrikant: GEWISS
Veilig Betalen
Snelle Verzending
Deskundig Advies



Productinformatie "GEWISS GWD6773 INTERRUPTEUR HORAIRE JOURNALIER - RESERVE CHARGE 150H - 1 CONTACT IN SCAMBIO - 2 MODULES"
GEWISS DAILY TIME SWITCH - CHARGE RISERVE 150H - 1 CHANGEOVER CONTACT - 2 MODULES
GEWISS GWD6773
EAN 8034035007026
Beschrijving
90 AM Range Modular accessories. The 90 AM range, in addition to auxiliaries common for the all circuit breakers, comprises many modular accessories for the protection, command, programming, measurement and signalling in electrical systems.
Documenten & Downloads
Productkenmerken
| Anzahl TE EN 50022 | 2.0 |
|---|---|
| Bemessungs- spannung (V) | 230V ac |
| Gang- reserve | 150 h |
| Gruppe | xyz |
| Kontakt Schaltvermögen | 16 A |
| Typ | Analoge Zeitschaltuhren |
| Typ Kontakt | 1 Wechsler |
Technische gegevens
| P/N (Onderdeelnummer) | GWD6773 |
|---|---|
| EAN | 8034035007026 |
| ETIM | EC002304 |
| Gewicht | 0.01 kg |
| Gewicht (verpakt) | 0.01 kg |
Benamingen
Switch
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.

















