1.281,74 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810088895 P/N: 2911240000 Produttore: Weidmüller
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Weidmüller 2911240000 Charging device E-Mobility, Wallbox, With attached 7.5 m cable and type 2 plug, Mobile App, RFID/NFC"
Weidmüller Charging device E-Mobility, Wallbox, With attached 7.5 m cable and type 2 plug, Mobile App, RFID/NFC
Weidmüller 2911240000
EAN 4099986532212
Description
Charging device E-Mobility, Wallbox, With attached 7.5 m cable and type 2 plug, Mobile App, RFID/NFC
Documents & Downloads
Product Attributes
| Width | 273 mm |
|---|---|
| Depth | 149 mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | 2911240000 |
|---|---|
| EAN | 4099986532212 |
| ETIM | EC002883 |
| SCIP | dde0af7d-c609-4edf-88f1-0eb427589c0f |
| Weight | 5.791 kg |
| Weight (Package) | 7.89 kg |
Designations
Charging box Charging device E-Mobility Charging infrastructure Charging station Mode 3 Wallbox e-Mobility
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

















