8,79 €
% 12,58 € (30.13% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810087918 P/N: 2851080000 Produttore: Weidmüller
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Weidmüller 2851080000 Test-disconnect terminal, Screw connection, black, 2.5 mm², 17 A, 500 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2"
Weidmüller Test-disconnect terminal, Screw connection, black, 2.5 mm², 17 A, 500 V, Number of connections: 4, Number of levels: 2
Weidmüller 2851080000
EAN 04064675469117
Description
Terminal block for separating circuits during tests or measurements.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Width | 6.15 mm |
|---|---|
| Depth | 65 mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | 2851080000 |
|---|---|
| EAN | 04064675469117 |
| ETIM | EC000902 |
| SCIP | c6099607-b1cd-4fc8-8f5b-8c2defa73093 |
| Weight | 0.02 kg |
| Weight (Package) | 0.68 kg |
Designations
Disconnect terminal Test-disconnect terminal
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

















