8,95 €
% 17,61 € (49.18% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810069648 P/N: 1788830000 Produttore: Weidmüller
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Weidmüller 1788830000 Housing industry connectors, Base housing, Side-locking clamp on lower side, Installation size: 1, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Base housing, Side-locking clamp on lower side, Installation size: 1, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1788830000
EAN 04032248206377
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Width | 37 mm |
|---|---|
| Depth | 66 mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | 1788830000 |
|---|---|
| EAN | 04032248206377 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | d447edfa-0214-4f34-b5ba-82eae491b46a |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.04 kg |
Designations
Connector housing Housing
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

















