36,94 €
% 72,71 € (49.2% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810069614 P/N: 1788420000 Produttore: Weidmüller
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Weidmüller 1788420000 Housing industry connectors, Cable entry from side, Plug housing, End-locking clamp, lower side, Installation size: 10, IP65, in plugged condition"
Weidmüller Housing industry connectors, Cable entry from side, Plug housing, End-locking clamp, lower side, Installation size: 10, IP65, in plugged condition
Weidmüller 1788420000
EAN 04032248205950
Description
The special die-cast alloy and multi-layered surface sealing provide complete protection for the enclosure.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Width | 82.5 mm |
|---|---|
| Depth | 108.5 mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | 1788420000 |
|---|---|
| EAN | 04032248205950 |
| ETIM | EC000437 |
| SCIP | d447edfa-0214-4f34-b5ba-82eae491b46a |
| Weight | 0.35 kg |
| Weight (Package) | 0.39 kg |
Designations
Connector housing Housing
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

















