199,72 €
% 209,68 € (4.75% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 3-4 Mesi
Art. No: WST8810056256 P/N: 1176040000 Produttore: Weidmüller
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Weidmüller 1176040000 Signal converter / insulator, Input : 4-20 mA, Output : 4-20 mA, Supply voltage: Output loop powered"
Weidmüller Signal converter / insulator, Input : 4-20 mA, Output : 4-20 mA, Supply voltage: Output loop powered
Weidmüller 1176040000
EAN 04032248970155
Description
Isolating amplifier for recording electrical and physical parameters. With electrical isolation, universally applicable.
Documents & Downloads
Product Attributes
| Width | 6.1 mm |
|---|---|
| Depth | 114.3 mm |
Technical data
| P/N (Part Number) | 1176040000 |
|---|---|
| EAN | 04032248970155 |
| ETIM | EC002653 |
| SCIP | 2f6dd957-421a-46db-a0c2-cf1609156924 |
| Weight | 0.08 kg |
| Weight (Package) | 0.1 kg |
Designations
Insulator component Signal converter Signal converter/insulator Signal insulator
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.

















