235,48 €
% 421,26 € (44.1% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810031899 P/N: XB4RFA02 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric XB4RFA02 Pack xb4r 22mm programable - 2 relé ac"
Schneider Electric Combo Pack, Wireless Pushbutton, Receiver, Programmable, Metal, Ø22mm, 24-240V ACDC, 10 Colored Cap Set
Schneider Electric XB4RFA02
EAN 3606480436031
Descrizione
Ten bezprzewodowy, bezbateryjny zestaw przycisków i odbiorników Harmony XB4 jest dostarczany z zestawem 10 kolorowych nakładek i jest zasilany napięciem od 24 V do 240 V AC Ten bezprzewodowy, bezbateryjny zestaw przycisków i odbiorników Harmony XB4 jest dostarczany z zestawem 10 kolorowych nakładek i jest zasilany napięciem od 24 V do 240 V AC Posiada metalowy kołnierz. Ten bezprzewodowy, bezbateryjny przycisk stanowi proste i niezawodne rozwiązanie do zdalnego sterowania maszynami, przenośnikami i dźwigami. Przycisk można łatwo zainstalować w standardowych otworach w panelu o średnicy 22 mm, natomiast odbiornik można zamontować na szynie DIN. Przycisk można łatwo zainstalować w standardowych otworach w panelu o średnicy 22 mm, natomiast odbiornik można zamontować na szynie DIN. .
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Anzahl der Befehlsstellen | 1 |
|---|---|
| Bauform des Knopfes | flach |
| Farbe des Knopfes | sonstige |
| Transparent | |
| Bauform der Linse | rund |
| Lochdurchmesser | 22.5mm |
| Breite der Öffnung | -mm |
| Höhe der Öffnung | -mm |
| Geeignet für Beleuchtung | |
| Schaltfunktion verrastend | |
| Tastend | 1 |
| Versorgungsspannung der Lampe | -V |
| Anzahl der Kontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Öffner | 0 |
| Anzahl der Kontakte als Wechsler | 0 |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | sonstige |
| Mit Frontring | 1 |
| Werkstoff des Frontrings | Metall |
| Farbe Frontring | Chrom |
| Schutzart (IP) | IP65 |
| Schutzart (NEMA) |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | XB4RFA02 |
|---|---|
| EAN | 3606480436031 |
| ETIM | EC001028 |
| SCIP | 25b7f895-3732-43c8-9910-ef6005058640 |
| ECLASS | eClass_10_AGD842001 |
| Peso | 0.25 kg |
| Peso (pacco) | 0.25 kg |
Designazioni
Harmony Harmony Hub HarmonyHub Hub Indicator Light Pushbutton Radio Repeater Selector Switch Wireless Wireless Position Switch Wireless Power Sensor Wireless Pushbutton Wireless Pushbutton Transmitter Wireless Rope Pull Switch Wireless Switch Wireless Temperature Sensor XB4R XB5R batteryless wireless wireless
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.























