64.393,47 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 3-4 Settimane
Art. No: WST8810030350 P/N: VRKP4S0RNC00000 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric VRKP4S0RNC00000 Robot PacDrive P4s-1200 con motori SH3, con rotazione, versione Normal Compact"
Schneider Electric Robot PacDrive P4s-1200 con motori SH3, con rotazione, versione Normal Compact
Schneider Electric VRKP4S0RNC00000
EAN 3606485399102
Descrizione
Dit product maakt deel uit van de Lexium T, P-serie, een aanbod van delta-robots voor pick-en-place-oplossingen. De Delta 3-robot in een compact ontwerp dat 3 tot 4 assen biedt. De permanente toelaatbare belasting bedraagt 15 kg. Het heeft een 1200mm werkende envelop. Deze pick-en-place-robot heeft 0mm tot 1200mm diameter, 0mm tot 425mm verticale werkenveloppen en een rotatiepositie van 360°. Het biedt een permanente toelaatbare belasting van 15kg en een maximale activeringssnelheid van 10m/s. Het heeft een roestvrijstalen constructie. Het weegt 75 kg. Hij is geschikt voor algemene machinecontrole, automatisering van verpakkingsmachines en toepassingen voor materiaalbehandeling. Deze roboticaoplossing is ontworpen met de standaard EcoStruxure Machine Expert-tools voor PacDrive, compliant met IEC 61131-3, op CoDeSys gebaseerde programmering. Het is compatibel met Lexium SH3 motoren en Lexium 62 ILM. Lexium T, P delta robots voor pick-en-place-oplossingen. Lexium Delta 2 en Delta 3 robots zijn ontworpen voor snelle pick-en-place met ladingen van maximaal 60kg (Delta 2) en 15kg (Delta 3).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Anzahl der Gelenke | 4 |
|---|---|
| Anzahl der Freiheitsgrade | 4 |
| Tragfähigkeit | 15kg |
| Reichweite | 1200mm |
| Wiederholgenauigkeit (+/-) nach ISO 9283 | 0.1mm |
| Hub | 425mm |
| Geeignet für Wandmontage | |
| Geeignet für Deckenmontage | |
| Geeignet für Podest-/Bodenmontage | |
| Schutzart (IP) |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | VRKP4S0RNC00000 |
|---|---|
| EAN | 3606485399102 |
| ETIM | EC003245 |
| Peso | 75 kg |
| Peso (pacco) | 80 kg |
Designazioni
10ms robot lexium sh3 1200mm robot compatto 15kg robot 3 assi robot 360° rotazionale 4 assi robot 425mm robot verticale ambiente normale robot delta 3 robot delta 3 robot compatto lexium 62 ilm robot lexium t p delta 3 robot p4 robot
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.



















