587,58 €
% 981,75 € (40.15% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810030325 P/N: VPL06N Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric VPL06N Power Factor controller - VarPlus Logic - VPL 6"
Schneider Electric Reactive power controller, PowerLogic, Step output contacts 6, VL 6
Schneider Electric VPL06N
EAN 3606480800108
Descrizione
VarPlus logic to prosty i wydajny sterownik mocy do automatycznej korekty współczynnika mocy w celu utrzymania współczynnika mocy. Jest to prosty i inteligentny przekaźnik, który mierzy, monitoruje i kontroluje energię bierną. System jest dostarczany z funkcją łatwego uruchomienia, wykrywania i monitorowania rozmiaru kroku oraz różnymi alarmami. Przełącznika VPL06 można używać do 6 kroków w urządzeniach PFC
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Anwendung | Netzqualität |
|---|---|
| Versorgungsspannung | 90V |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | AC |
| Anzahl der Phasen | 3 |
| Leistung | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 6A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 6A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-15 | 6A |
| Energieverbrauchsabsenkung | 0 |
| Absenkung Scheinleistung | 0kVA |
| Absenkung Blindleistung | 0kvar |
| Absenkung Netzspannung | 0V |
| Unterstützt Protokoll für CAN | |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Mit Kommunikationsschnittstelle Ethernet | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-232 | |
| Mit Kommunikationsschnittstelle RS-485 | 1 |
| Breite | 144mm |
| Tiefe | 59mm |
| Höhe | 144mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | VPL06N |
|---|---|
| EAN | 3606480800108 |
| ETIM | EC002758 |
| SCIP | fb1ad43d-1a69-4fc3-8936-92a443d1d0b3 |
| ECLASS | eClass_10_ACN774010 |
| Peso | 0.7 kg |
| Peso (pacco) | 0.7 kg |
Designazioni
Automatic Compensation Capacitor Controller Logic PFC Controller PowerLogic Step management VarPlus Logic VarSet
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.



















































