40,58 €
% 41,17 € (1.43% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810024056 P/N: NSYCGX32 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric NSYCGX32 Juego de prensaestopas + tuerca acero inoxidable M32 AISI304L, IP68, homologado UL"
Schneider Electric Cable Gland Set + Nut Stainless Steel M32 AISI304L, IP68, UL-Certified
Schneider Electric NSYCGX32
EAN 3606481360250
Descrizione
Kabelwartel voor PanelSeT CRN, PanelSeT S3D en PanelSeT S3X kasten Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en roestvrij staal AISI 304L lichaam De hoogte is 41,5mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M32 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de boven- en onderzijde van de kast Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 41.5mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 32 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | NSYCGX32 |
|---|---|
| EAN | 3606481360250 |
| ETIM | EC000211 |
| Peso | 0.09 kg |
| Peso (pacco) | 0.09 kg |
Designazioni
Enclosure cabinets Sheet steel Wall-mounted enclosures
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















