37,41 €
% 37,96 € (1.45% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810024055 P/N: NSYCGX25H Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric NSYCGX25H Juego de prensaestopas + tuerca acero inoxidable M25 AISI316L, IP68, homologado UL"
Schneider Electric Cable Gland Set + Stainless Steel Nut M25 AISI316L, IP68, UL-certified
Schneider Electric NSYCGX25H
EAN 3606481360304
Descrizione
Kabelwartel voor PanelSeT CRN, PanelSeT S3D en PanelSeT S3X kasten Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en RVS AISI 316L behuizing De hoogte is 35,5mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M25 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de boven- en onderzijde van de kast Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 35.5mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 25 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | NSYCGX25H |
|---|---|
| EAN | 3606481360304 |
| ETIM | EC000211 |
| Peso | 0.05 kg |
| Peso (pacco) | 0.05 kg |
Designazioni
Sheet steel Wall cabinets Wall housing
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















