33,07 €
% 33,56 € (1.46% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810024052 P/N: NSYCGX20 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric NSYCGX20 Juego de prensaestopas + tuerca acero inoxidable M20 AISI304L, IP68, homologado UL"
Schneider Electric Cable Gland Set + Stainless Steel Nut M20 AISI304L, IP68, UL Certified
Schneider Electric NSYCGX20
EAN 3606481360236
Descrizione
Kabelwartel voor Spacial CRN, Spacial S3D en Spacial S3X behuizingen Het product is gemaakt van CR (chloropreen) afdichting en roestvrij staal AISI 304L lichaam De hoogte is 36mm Deze kabeldoorvoer heeft een draadmaat van M20 en maakt het mogelijk om een kabel in een voorgeboord gat te monteren De set bevat 1 kabelwartel, 1 borgmoer en 1 afdichting De kabelwartel moet worden gemonteerd op de boven- en onderzijde van de kast Het beschermingsniveau voor indringing is IP68, waardoor het niveau van kabelbescherming wordt gegarandeerd bij gebruik in ruwe omgevingen Vlambestendigheid V2 conform UL 94 Omgevingstemperatuur bij werking -20-100 °C permanent en -40-150 °C intermitterend Voldoet aan VDE-certificering
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung | Kabelverschraubung |
|---|---|
| Typ | gerade |
| Breite | -mm |
| Höhe | 36mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | grundiert |
| Schutzart (NEMA) | sonstige |
| Vorprägungen | 1 |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | 1 |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | 20 |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | NSYCGX20 |
|---|---|
| EAN | 3606481360236 |
| ETIM | EC000211 |
| Peso | 0.04 kg |
| Peso (pacco) | 0.04 kg |
Designazioni
Steel sheet Wall cabinets Wall housing
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















