68,80 €
% 71,28 € (3.48% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810023212 P/N: METSEPM2KANLGIO11 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric METSEPM2KANLGIO11 EasyLogic PM2X30 - Módulo de E/S - Analógico - 1 entrada + 1 salida"
Schneider Electric EasyLogic PM2X30 - I/O Module - Analog - 1 Input + 1 Output
Schneider Electric METSEPM2KANLGIO11
EAN 3606480800214
Descrizione
Opcjonalny moduł wyjścia wejściowego kompatybilny z urządzeniami EasyLogic PM2130, PM2230, które zapewniają dodatkowe wejścia analogowe. Ten moduł analogowy zapewnia 1 wejście analogowe obsługujące od 4 do 20 mA. Plus 1 wyjście analogowe, które może być skojarzone z jednym z 40 parametrów natychmiastowych. Wyjścia analogowe obsługują od 4 do 20 mA. Wejścia i wyjścia analogowe są konfigurowane i konfigurowane za pomocą narzędzia narzędziowego ION. Moduły opcjonalne są przymocowane z tyłu miernika, co zapewnia podłączenie zasilania sterującego i magistrali interfejsu. Urządzenia EasyLogic PM2130 i PM2230 umożliwiają zainstalowanie maksymalnie 1 modułu opcjonalnego wejścia/wyjścia na metr.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Anzahl der analogen Eingänge | 1 |
|---|---|
| Anzahl der analogen Ausgänge | 1 |
| Analoge Eingänge konfigurierbar | 1 |
| Analoge Ausgänge konfigurierbar | 1 |
| Eingang | |
| Eingangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogeingänge | -Bit |
| Ausgang | |
| Ausgangssignal konfigurierbar | |
| Auflösung der Analogausgänge | -Bit |
| Ausführung des elektrischen Anschlusses | Schraubanschluss |
| Geeignet für Sicherheitsfunktionen | |
| SIL nach IEC 61508 | ohne |
| Performance Level nach EN ISO 13849-1 | ohne |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ia) | |
| Zugehöriges Betriebsmittel (Ex ib) | |
| Explosionsschutz-Kategorie für Gas | ohne |
| Explosionsschutz-Kategorie für Staub | ohne |
| Breite | 90.5mm |
| Leistungsaufnahme | -W |
| Höhe | 53mm |
| Tiefe | 14.6mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | METSEPM2KANLGIO11 |
|---|---|
| EAN | 3606480800214 |
| ETIM | EC001420 |
| SCIP | a7ebbabc-caf1-4cb4-a60a-4e5e23907d1f |
| Peso | 0.05 kg |
| Peso (pacco) | 0.05 kg |
Designazioni
Analog Input Analog Module Analog Output Expansion Module I/O Module I/O Module Input Module Local Expansion Module Output Module PLC Analog Input/Output Module Safety PLC Analog Input/Output Module
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.




















