6.525,42 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 3-4 Settimane
Art. No: WST8810023202 P/N: METSEION92130 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric METSEION92130 Medidor PowerLogic™ ION9000, LVDC, montaje DIN, sin pantalla, kit de hardware"
Schneider Electric Power Analyzer ION9000, Modbus TCP, without display, HW kit, 20-60V
Schneider Electric METSEION92130
EAN 3606481945501
Descrizione
PowerLogic ION9000 to całodobowy ekspert w dziedzinie jakości zasilania, który dostarcza informacji, a nie tylko danych. Wszechstronny, wiodący w branży przyrząd do kontroli jakości zasilania (PQI-A) z certyfikatem IEC 62586-1/-2 zapewnia niezawodne, precyzyjne działanie, które jest idealne zarówno do zastosowań po stronie podaży, jak i popytu. Laboratoria innych firm potwierdziły dokładność klasy 0.1S (ANSI C12.20, IEC 62053-22). Wysoce konfigurowalne i modułowe moduły opcjonalne ION, programowalność technologii i możliwość instalacji w terenie mogą spełnić każde rozwiązanie, chroniąc inwestycję zarówno teraz, jak i w przyszłości. Dzięki analizie jakości zasilania zgodnie z normą EN 50160 i IEEE 519 oraz opatentowanemu systemowi wykrywania kierunku zakłócenia zostaniesz ekspertem w dziedzinie PQ i będziesz w stanie szybko reagować na zdarzenia systemowe. Funkcje cyberbezpieczeństwa obejmują bezpieczne protokoły (HTTPS, SFTP), rejestrowanie zdarzeń bezpieczeństwa, protokół Syslog, możliwość włączania/wyłączania portów komunikacyjnych oraz 50 kont konfigurowanych przez użytkownika. Z 2 GB pamięci obsługującej 50 dzienników danych, ponad 50 alarmów definiowanych przez użytkownika, zakłóceń i przebiegów przejściowych. 1/2 cyklu rejestrowania RMS, niestandardowych stron internetowych, dzienników min/maks., trendów energetycznych i czasu użytkowania. Możliwość znacznika czasowego zdarzeń do +/-1 ms przy użyciu metody synchronizacji czasu, która obejmuje PTP (IEEE1588), NTP, IRIG-B, GPS ASCII (RS485) i funkcję nastawionego czasu sieciowego. 8 wejść cyfrowych, 4 wyjścia cyfrowe i 2 wyjścia przekaźnikowe oraz możliwość dodania maksymalnie 4 modułów opcjonalnych. Moduły opcjonalne zawierają 2 przekaźniki i 6 wejść cyfrowych lub 2 wyjścia analogowe i 4 wejścia analogowe. Możliwość przechwytywania zdarzeń dotyczących jakości zasilania w czasie do 20 µs i jednoczesnego rejestrowania przebiegu i 1/2 cyklu RMS w każdym zdarzeniu. Wejścia napięciowe 100 do 690 V między fazami; Wejścia prądowe 1 A, 5 A; klasa prądu 2, 10, 20 A; Częstotliwość 20-450 Hz. Zakres niskonapięciowej mocy sterującej od 20 do 60 VDC. Montaż na szynie DIN lub montaż na panelu (z przejściówką z tyłu do tyłu) przetwornika oraz 2 opcje wyświetlacza dodatkowo zwiększają elastyczność i możliwość adaptacji ION9000.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Genauigkeitsklasse Wirkleistung nach IEC 62053-22 | 0 |
|---|---|
| Genauigkeitsklasse Blindleistung nach IEC 62053-23 | 0.5S |
| Abtastfrequenz | 102400Hz |
| Genauigkeitsklasse nach IEC 61000-4-30 | A |
| Messung Oberschwingung im Frequenzbereich 2 kHz - 9 kHz | 1 |
| Messung Oberschwingung im Frequenzbereich 9 kHz - 150 kHz | |
| Flicker nach IEC 61000-4-15 | 1 |
| Mit Transientenerfassung | 1 |
| Abtastfrequenz für Transientenerfassung | 50MHz |
| Datenauswertung nach EN 50160 | 1 |
| Display | ohne |
| Fernanzeige | |
| Displayauflösung (horizontal) | 0px |
| Displayauflösung (vertikal) | 0px |
| Dateitransfer über PQDif | |
| Störschriebübertragung über COMTRADE | 1 |
| Nennspannung (Un) L-L | 57V |
| Nennspannung (Un) N-L | 100V |
| Anzahl der Spannungsmesseingänge | 5 |
| Anzahl der Strommesseingänge | 10 |
| Spannungsart der Versorgungsspannung | DC |
| Versorgungsspannung AC 50 Hz | 0V |
| Versorgungsspannung AC 60 Hz | 0V |
| Versorgungsspannung DC | 20V |
| Frequenzmessbereich | 0Hz |
| Anzahl der analogen Eingänge | 0 |
| Anzahl der analogen Ausgänge | 0 |
| Anzahl der digitalen Eingänge | 8 |
| Anzahl der digitalen Ausgänge | 6 |
| Anzahl der Ethernet-Anschlüsse | 2 |
| Unterstützt Protokoll für IEC 61850 Ethernet | 1 |
| Unterstützt Protokoll für OPC UA PubSub | |
| Unterstützt Protokoll für PROFIBUS | 1 |
| Unterstützt Protokoll für Modbus | 1 |
| Unterstützt Protokoll für PROFINET IO | |
| Unterstützt Protokoll für MQTT | |
| Unterstützt Protokoll für sonstige Bussysteme | 1 |
| Mit Auditprotokollierung (Audit log) | |
| Mit Firmware-Signatur | |
| Mit Protokollierung von Sicherheitsereignissen (Security event log) | |
| Mit rollenbasierter Zugriffskontrolle (RBAC) | |
| Web-Server mit HTTPS-Übertragungsprotokoll | 1 |
| Breite | 160mm |
| Höhe | 160mm |
| Tiefe | 135.3mm |
| Schutzart (IP) | sonstige |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | METSEION92130 |
|---|---|
| EAN | 3606481945501 |
| ETIM | EC004489 |
| SCIP | 593f15dc-c512-4cf6-ac2d-78a614f80e12 |
| Peso | 1.5 kg |
| Peso (pacco) | 2.6 kg |
Designazioni
20-60V Analysis Billing metering Class 0.1S EN 50160 Energy management EtherNet/IP Ethernet Harmonics IEEE 519 ION9000 ISO50001 LVDC MID Measuring device Modbus TCP Monitoring PQ Power Analyzer Power quality PowerLogic Power Quality Transients digital inputs digital outputs
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.























