140,85 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810022146 P/N: LVS08697 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LVS08697 PPC 2 parti IP30 L650+150 P600 Prisma P"
Schneider Electric PPC 2 parti IP30 L650+150 P600 Prisma P
Schneider Electric LVS08697
EAN 3606481877673
Descrizione
Tweedelige kabeldoorvoerplaat ontworpen voor gebruik met Prismaset P-omhulsels. Compatibel met kasten met een breedte van 650+150mm en een diepte van 600mm. Kabeldoorvoerplaat is gemaakt van behandeld plaatstaal en is afgewerkt in een getextureerd mat wit (RAL 9003). Ontworpen om een veilige en betrouwbare methode te bieden voor het invoeren en verlaten van de kast. De IP31-klasse van het omhulsel behouden voor bescherming tegen stof en het binnendringen van water.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung | blind |
|---|---|
| Typ | sonstige |
| Breite | 800mm |
| Höhe | -mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Schutzart (NEMA) | 1 |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | LVS08697 |
|---|---|
| EAN | 3606481877673 |
| ETIM | EC000211 |
| Peso | 5.83 kg |
| Peso (pacco) | 5.83 kg |
Designazioni
IP31 Piastra passacavi Piastra passacavi in due parti per prismaset L650+150 mm
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















