208,04 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810022142 P/N: LVS08688 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LVS08688 PPC piena IP55 L800 P600"
Schneider Electric PPC piena IP55 L800 P600
Schneider Electric LVS08688
EAN 3606481877635
Descrizione
Volle kabeldoorvoerplaat ontworpen voor gebruik met Prismaset P-kasten. Compatibel met kasten met breedte 800mm en diepte 600mm. Kabeldoorvoerplaat is gemaakt van behandeld plaatstaal en is afgewerkt in een getextureerd mat wit (RAL 9003). Biedt een eenvoudige en veelzijdige oplossing voor diverse vereisten voor kabelinvoer. Het biedt een IP55-beschermingsklasse, die een betrouwbare bescherming biedt tegen stof- en waterindringing
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung | blind |
|---|---|
| Typ | sonstige |
| Breite | 800mm |
| Höhe | -mm |
| Stärke | -mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Schutzart (NEMA) | 3 |
| Vorprägungen | |
| Anzahl der Steckverbinderöffnungen | |
| Geeignet für Kabeldurchmesser | -mm |
| Gewindeart | metrisch |
| Geeignet für Gewindenennmaß metrisch/PG | |
| Typ Einführungsflansch nach SEN 280901 |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | LVS08688 |
|---|---|
| EAN | 3606481877635 |
| ETIM | EC000211 |
| Peso | 5.99 kg |
| Peso (pacco) | 5.99 kg |
Designazioni
IP55 Piastra passacavi per cassetta L 800 mm prismaset piena
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















