51,67 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 7-10 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810021598 P/N: LVS03406 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LVS03406 Piastra NSXmVIGI leva-3P/4P V L650"
Schneider Electric Piastra NSXmVIGI leva-3P/4P V L650
Schneider Electric LVS03406
EAN 3606481885807
Descrizione
Montageplaat is geschikt voor functionele eenheden van Prismaset P Compatibel met ComPact voor 4x Vigi NSXm TGL 3P/4P. Ze zijn ontworpen voor verticale installatie, waardoor ze ideaal zijn voor een breed scala van elektrische installaties. Het is compatibel met kasten die een breedte van 650mm hebben. Het is gemaakt van staal. De kleur is Wit RAL 9003 en voldoet aan de RoHS- en REACh-normen. Elektroforesebehandeling en warm gepolymeriseerd polyester epoxypoeder plaatstaal.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Höhe | 150mm |
|---|---|
| Breite | 575mm |
| Werkstoff | Stahl |
| Oberflächenschutz | pulverbeschichtet |
| Lochung |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | LVS03406 |
|---|---|
| EAN | 3606481885807 |
| ETIM | EC000213 |
| SCIP | 4758f26b-dbf8-498a-a5c2-4de140d6aa9a |
| Peso | 2.56 kg |
| Peso (pacco) | 2.56 kg |
Designazioni
Piastra di montaggio Piastra di montaggio piena Prismaset P per armadio W650mm verticale fissa
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















