608,94 €
% 1.017,45 € (40.15% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 6-8 Settimane
Art. No: WST8810021471 P/N: LVR07500A40T Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LVR07500A40T Line reactor, PowerLogic PFC, 50kvar, 190Hz, (3.8), 7%, 50Hz, 400V"
Schneider Electric Line reactor, PowerLogic PFC, 50kvar, 190Hz, (3.8), 7%, 50Hz, 400V
Schneider Electric LVR07500A40T
EAN 3606480541476
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 3 |
|---|---|
| Resonanzfrequenz des elektrischen Filters | -kHz |
| Bemessungsbetriebsfrequenz | 50Hz |
| Max. Bemessungsbetriebsspannung Ue | 400V |
| Bemessungsstrom AC | 72.16A |
| Max. Betriebsstrom (Ith) bei Betriebsspannung AC | 86A |
| Verdrosselungsfaktor | 0.07 |
| Filterbankleistung | 50kvar |
| Schutzart (IP) | IP00 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVR07500A40T |
|---|---|
| EAN | 3606480541476 |
| ETIM | EC002565 |
| ECLASS | eClass_10_ACO742012 |
| Weight | 35.25 kg |
| Weight (Package) | 35.25 kg |
Designations
Choke coil Compensation Compensation reactors Line reactor Line reactor for low voltage PFC reactor Power quality Reactive power Reactive power compensation Reactive power component Resonance reactor Tuned reactor
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















