1.135,27 €
% 1.896,86 € (40.15% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 6-8 Settimane
Art. No: WST8810021470 P/N: LVR07250A69T Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LVR07250A69T Harmonic filter reactor, PowerLogic PFC, 25kvar, 190Hz, (3,8), 7%, 50Hz, 690V"
Schneider Electric Harmonic filter reactor, PowerLogic PFC, 25kvar, 190Hz, (3,8), 7%, 50Hz, 690V
Schneider Electric LVR07250A69T
EAN 3606480541773
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 3 |
|---|---|
| Resonanzfrequenz des elektrischen Filters | -kHz |
| Bemessungsbetriebsfrequenz | 50Hz |
| Max. Bemessungsbetriebsspannung Ue | 690V |
| Bemessungsstrom AC | 20.92A |
| Max. Betriebsstrom (Ith) bei Betriebsspannung AC | 24A |
| Verdrosselungsfaktor | 0.07 |
| Filterbankleistung | 25kvar |
| Schutzart (IP) | IP00 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVR07250A69T |
|---|---|
| EAN | 3606480541773 |
| ETIM | EC002565 |
| Weight | 16.64 kg |
| Weight (Package) | 16.64 kg |
Designations
Absorption circuit reactor Compensation Compensation reactors Harmonic filter reactor Harmonic filter reactor for low voltage Harmonic reactor PFC reactor Power quality Reactive power Reactive power compensation Reactive power component Resonance choke
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















