1.061,91 €
% 1.774,29 € (40.15% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 6-8 Settimane
Art. No: WST8810021464 P/N: LVR05X00A40T Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LVR05X00A40T Line Reactor, PowerLogic PFC, 100kvar, 210Hz, (4,2), 5.7%, 50Hz, 400V"
Schneider Electric Line Reactor, PowerLogic PFC, 100kvar, 210Hz, (4,2), 5.7%, 50Hz, 400V
Schneider Electric LVR05X00A40T
EAN 3606480541544
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Polzahl | 3 |
|---|---|
| Resonanzfrequenz des elektrischen Filters | -kHz |
| Bemessungsbetriebsfrequenz | 50Hz |
| Max. Bemessungsbetriebsspannung Ue | 400V |
| Bemessungsstrom AC | 144.33A |
| Max. Betriebsstrom (Ith) bei Betriebsspannung AC | 190A |
| Verdrosselungsfaktor | 5.7% |
| Filterbankleistung | 100kvar |
| Schutzart (IP) | IP00 |
| Schutzart (NEMA) |
Technical data
| P/N (Part Number) | LVR05X00A40T |
|---|---|
| EAN | 3606480541544 |
| ETIM | EC002565 |
| Weight | 46.55 kg |
| Weight (Package) | 46.55 kg |
Designations
PFC reactor choke filter compensating reactors compensation line reactor line reactor for low voltage power quality reactive power reactive power compensation reactive power component resonance reactor tuned reactor
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















