43,57 €
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810018559 P/N: LC1K0601D7 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LC1K0601D7 Contattore TeSys LC1-K - 3P(3 NO) - CA-3 - "
Schneider Electric Contattore TeSys LC1-K - 3P(3 NO) - CA-3 - <= 440 V 6 A - 42 V CA Bobina
Schneider Electric LC1K0601D7
EAN 3389110487855
Descrizione
Stycznik TeSys K, 3 biegunowy (3NO), do zastosowań w sterowaniu silnikami do 6A/690V AC-3 (3kW@400V), oraz do zastosowań w sterowaniu obciążeniem nieindukcyjnym do 20A/690V AC-1. Posiada cewkę 42V 50/60Hz AC, wbudowany styk pomocniczy 1NC, podłączeni e przez zaciski śrubowe. Zapewnia niezawodność i trwałość w standardowych zastosowaniach przy szybkości pracy do 600 cykli/godzinę i w środowisku do 50°C. Bardzo kompaktowy (45mm szerokości), montaż na szynie DIN lub mocowanie śrubowe. Posiada certyf ikaty wielu norm (IEC, UL, CSA, CCC, EAC), zgodność z Green Premium (RoHS/REACh). Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi j ak RoHS i REACH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | 42V |
|---|---|
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | 42V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | -V |
| Spannungsart zur Betätigung | AC |
| Anzahl der Öffner als Hauptkontakte | 0 |
| Anzahl der Schließer als Hauptkontakte | 3 |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | 440V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | 440V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 20A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 6A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | 2.2kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-4 | 4A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-4 | 1.5kW |
| Bemessungsbetriebsleistung NEMA | -kW |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 0 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 1 |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Breite | 45mm |
| Höhe | 58mm |
| Tiefe | 57mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | LC1K0601D7 |
|---|---|
| EAN | 3389110487855 |
| ETIM | EC000066 |
| ECLASS | eClass_10_AAB718015 |
| Peso | 0.18 kg |
| Peso (pacco) | 0.18 kg |
Designazioni
Contattore TeSys K LC1K0601D7
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.
























































