123,37 €
Disponibile, tempi di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810018421 P/N: LC1DT25MD Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LC1DT25MD CONT 25A 4P AC1 220V CC"
Schneider Electric CONT 25A 4P AC1 220V CC
Schneider Electric LC1DT25MD
EAN 3389110368765
Descrizione
Stycznik TeSys Deca, 4 bieguny (4 NO), do zastosowań z obciążeniami nieindukcyjnymi do 25 A/690 V AC-1. Posiada cewkę 220V DC z modułem przeciwprzepięciowym, wbudowane styki pomocnicze 1NO+1NC (certyfikat lustrzany NC), podłączenie za pomocą zacisków śrubowych. Przy prędkościach roboczych do 3600 cykli na godzinę i temperaturą do 60°C zapewnia wysoką niezawodność i trwałość. Kompaktowy (szerokość 45 mm), montaż na szynie DIN lub mocowanie śrubowe. Produkt posiada certyfikaty wielu standardów (IE C, UL, CSA, CCC, EAC, Marine), zgodność z Green Premium (RoHS/REACh).Green Premium pozwoli spełnić Twoje zobowiązania w zakresie zrównoważonego rozwoju, zapewniając produktom zgodność z przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, takimi jak RoHS i REA CH, a także doskonałą przejrzystość w kwestii ujawniania informacji o środowisku i instrukcji dotyczących zakończenia eksploatacji
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 220V |
| Spannungsart zur Betätigung | DC |
| Anzahl der Öffner als Hauptkontakte | 0 |
| Anzahl der Schließer als Hauptkontakte | 4 |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 25A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | -kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-4 | -A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-4 | -kW |
| Bemessungsbetriebsleistung NEMA | -kW |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 1 |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Breite | 45mm |
| Höhe | 85mm |
| Tiefe | 99mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | LC1DT25MD |
|---|---|
| EAN | 3389110368765 |
| ETIM | EC000066 |
| SCIP | 50ae7612-fd2e-41e4-a369-50d0dea6e592 |
| ECLASS | eClass_10_AAB718015 |
| Peso | 0.56 kg |
| Peso (pacco) | 0.56 kg |
Designazioni
4NA AC-1 LC1DT TeSys D bobina CC commutazione carico elettrico contatti ausiliari integrati contattore a 4 poli contattore di potenza contattore magnetico controllo carico elettrico morsetti a vite
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.








































