613,97 €
Disponibile, tempi di consegna: 2-3 Settimane
Art. No: WST8810018353 P/N: LC1D95BW Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric LC1D95BW CONTATTORE 95A 24VCC L.C."
Schneider Electric CONTATTORE 95A 24VCC L.C.
Schneider Electric LC1D95BW
EAN 3389110450590
Descrizione
TeSys deca contactor, 3P(3NO) voor AC-3/AC-3e toepassingen tot 95A @440V. Voorzien van 24V DC breed bereik spoel, met 1NO+1NC hulpcontacten, stroom- en controle-aansluitingen door schroefklemmen. Het biedt een hoge betrouwbaarheid en duurzaamheid met 10 Mcycles mechanische duurzaamheid en 1,2 Mcycles elektrische duurzaamheid. Hij biedt IP20-bescherming op de voorzijde conform IEC 60529. Het kan -40°C tot 60°C bedrijfstemperatuur behandelen zonder verlaging van de hoogte tot 3000 m. Ontworpen voor veeleisende toepassingen met een maximale bedrijfssnelheid van 3600 cycli per uur bij maximaal 60 °C. De afmeting is 127 mm x 85 mm x 186 mm (H x B x D), montage op rail of plaat. Gecertificeerd volgens meerdere standaarden (CCC, BV, RINA, DNV-GL, LROS, CB, EAC) en voldoet aan Green Premium (RoHs/Reach).
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 50 Hz | -V |
|---|---|
| Bemessungssteuerspeisespannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungssteuerspeisespannung DC | 24V |
| Spannungsart zur Betätigung | DC |
| Anzahl der Öffner als Hauptkontakte | 0 |
| Anzahl der Schließer als Hauptkontakte | 3 |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Betriebsspannung AC 50 Hz | -V |
| Betriebsspannung AC 60 Hz | -V |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-1 | 125A |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-3 | 95A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | 45kW |
| Bemessungsbetriebsstrom Ie bei AC-4 | 32A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-4 | 15kW |
| Bemessungsbetriebsleistung NEMA | -kW |
| Anzahl der Hilfskontakte als Schließer | 1 |
| Anzahl der Hilfskontakte als Öffner | 1 |
| Geeignet für Reiheneinbau | |
| Breite | 85mm |
| Höhe | 127mm |
| Tiefe | 186mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | LC1D95BW |
|---|---|
| EAN | 3389110450590 |
| ETIM | EC000066 |
| ECLASS | eClass_10_AAB718015 |
| Peso | 2.6 kg |
| Peso (pacco) | 2.6 kg |
Designazioni
AC contactor AC-switching power contactor Contactor Contactor module Coupling contactor Delta contactor Heating contactor Heating current contactor Installation contactor Load shedding contactor Magnetic contactor Mini contactor Motor contactor Power contactor Power network contactor Semiconductor contactor Star contactor Star-Delta contactor Switching module Tesys Three-phase contactor
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.





































