3,35 €
% 4,89 € (31.49% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810036138 P/N: IMT46414 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric IMT46414 Thorsman cable tie, dimensions: 200x3.6 mm, packaging unit=100 pcs color black"
Schneider Electric Thorsman cable tie, dimensions: 200x3.6 mm, packaging unit=100 pcs color black
Schneider Electric IMT46414
EAN 3606486365571
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite des Bandes | 3.6mm |
|---|---|
| Bandlänge | 200mm |
| Banddicke | 1.2mm |
| Bündeldurchmesser | 46mm |
| Min. Haltekraft | 180N |
| Betriebstemperatur | -40°C |
| Montagetemperatur | -20°C |
| Ausführung | innenverzahnt |
| Bandverschluss | Kunststoffzunge/-nase |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| UV-stabil nach ASTM D6779 | 1 |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | schwarz |
| Transparent | |
| Fluoreszierend | |
| Detektierbar | |
| Beschriftungsfläche | ohne |
| Lösbarer Verschluss | |
| Befestigungsart | ohne |
| VG-Zulassung | 1 |
| MIL-Zulassung | |
| UL-Zulassung | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | V2 |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT46414 |
|---|---|
| EAN | 3606486365571 |
| ETIM | EC000046 |
| Weight | 0.09 kg |
| Weight (Package) | 0.09 kg |
Designations
200x3 6mm black cable ties 6mm cable ties Thorsman 200x3 Thorsman cable installation materials Thorsman cable tie Thorsman installation materials black 200x3 black Thorsman cable tie black Thorsman installation materials black cable tie cable installation materials cable tie fastening strap
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















