1,80 €
% 2,62 € (31.3% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810036132 P/N: IMT46408 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric IMT46408 Thorsman Cable Ties, Dimension: 160X2.5 mm, Quantity: 100 pieces, Color black"
Schneider Electric Thorsman Cable Ties, Dimension: 160X2.5 mm, Quantity: 100 pieces, Color black
Schneider Electric IMT46408
EAN 3606486365519
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite des Bandes | 2.5mm |
|---|---|
| Bandlänge | 160mm |
| Banddicke | 1.1mm |
| Bündeldurchmesser | 39mm |
| Min. Haltekraft | 80N |
| Betriebstemperatur | -40°C |
| Montagetemperatur | -20°C |
| Ausführung | innenverzahnt |
| Bandverschluss | Kunststoffzunge/-nase |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| UV-stabil nach ASTM D6779 | 1 |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | schwarz |
| Transparent | |
| Fluoreszierend | |
| Detektierbar | |
| Beschriftungsfläche | ohne |
| Lösbarer Verschluss | |
| Befestigungsart | ohne |
| VG-Zulassung | 1 |
| MIL-Zulassung | |
| UL-Zulassung | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | V2 |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT46408 |
|---|---|
| EAN | 3606486365519 |
| ETIM | EC000046 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.05 kg |
Designations
160x2.5 Cable Installation Materials Cable Ties Fastening Strap Thorsman 160x2.5mm Cable Ties Thorsman 160x2.5mm black Cable Ties Thorsman Cable Installation Materials Thorsman Cable Ties Thorsman Installation Materials black 160x2.5 black Cable Ties black Thorsman Cable Ties black Thorsman Installation Materials
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















