1,58 €
% 2,31 € (31.6% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810036131 P/N: IMT46407 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric IMT46407 Thorsman Cable Ties, Dimension: 160X2.5 mm, Pack of 100 Pieces Color: clear"
Schneider Electric Thorsman Cable Ties, Dimension: 160X2.5 mm, Pack of 100 Pieces Color: clear
Schneider Electric IMT46407
EAN 3606486365502
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite des Bandes | 2.5mm |
|---|---|
| Bandlänge | 160mm |
| Banddicke | 1.1mm |
| Bündeldurchmesser | 39mm |
| Min. Haltekraft | 80N |
| Betriebstemperatur | -40°C |
| Montagetemperatur | -20°C |
| Ausführung | innenverzahnt |
| Bandverschluss | Kunststoffzunge/-nase |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| UV-stabil nach ASTM D6779 | |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | farblos |
| Transparent | |
| Fluoreszierend | |
| Detektierbar | |
| Beschriftungsfläche | ohne |
| Lösbarer Verschluss | |
| Befestigungsart | ohne |
| VG-Zulassung | 1 |
| MIL-Zulassung | |
| UL-Zulassung | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | V2 |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT46407 |
|---|---|
| EAN | 3606486365502 |
| ETIM | EC000046 |
| Weight | 0.04 kg |
| Weight (Package) | 0.05 kg |
Designations
160x2 2.5mm Cable Ties 2.5mm clear Cable Ties Attachment Band Cable Installation Material Cable Ties Thorsman 160x2 Thorsman Cable Installation Material Thorsman Cable Ties Thorsman Installation Material clear 160x2 clear Cable Ties clear Thorsman Cable Ties clear Thorsman Installation Material
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















