1,03 €
% 1,50 € (31.33% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 2-3 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810036126 P/N: IMT46402 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric IMT46402 Cable tie, Thorsman installation material, 100x2.5mm, black - [prezzo per 100 pz]"
Schneider Electric Cable tie, Thorsman installation material, 100x2.5mm, black - [prezzo per 100 pz]
Schneider Electric IMT46402
EAN 3606486365458
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Breite des Bandes | 2.5mm |
|---|---|
| Bandlänge | 100mm |
| Banddicke | 1.1mm |
| Bündeldurchmesser | 20.5mm |
| Min. Haltekraft | 80N |
| Betriebstemperatur | -40°C |
| Montagetemperatur | -20°C |
| Ausführung | innenverzahnt |
| Bandverschluss | Kunststoffzunge/-nase |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | unbehandelt |
| UV-stabil nach ASTM D6779 | 1 |
| Halogenfrei | 1 |
| Farbe | schwarz |
| Transparent | |
| Fluoreszierend | |
| Detektierbar | |
| Beschriftungsfläche | ohne |
| Lösbarer Verschluss | |
| Befestigungsart | ohne |
| VG-Zulassung | 1 |
| MIL-Zulassung | |
| UL-Zulassung | 1 |
| Brennbarkeitsklasse des Isolierstoffs nach UL94 | V2 |
Technical data
| P/N (Part Number) | IMT46402 |
|---|---|
| EAN | 3606486365458 |
| ETIM | EC000046 |
| Weight | 0.03 kg |
| Weight (Package) | 0.03 kg |
Designations
100x2 5mm black cable ties 5mm cable ties Cable installation materials Fastening strap Thorsman 100x2 Thorsman cable installation materials Thorsman cable ties Thorsman installation materials black 100x2 black Thorsman cable ties black Thorsman installation materials black cable ties cable ties
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















