6,37 €
% 9,29 € (31.43% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 1-2 Mesi
Art. No: WST8810016033 P/N: IMT36176 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric IMT36176 Rubber cable entry TET M20-26C sealing range M40, cable D20-26mm black pack of 25"
Schneider Electric Rubber cable entry TET M20-26C sealing range M40, cable D20-26mm black pack of 25
Schneider Electric IMT36176
EAN 3606480163753
Descrizione
Gummidurchführung TET M20-26C zum Abdichten von Kabeleinführungen Dichtungsbereich M40, Kabel D20-26mm schwarz VPE25.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Nenndurchmesser | 26mm |
|---|---|
| Nenngröße PG | |
| Ausführung | geschlossen |
| Mit Zugentlastung | |
| Dichtbereich | 20mm |
| Für Wandstärke | 1mm |
| Schutzart (IP) | IP67 |
| Werkstoff | Gummi |
| Halogenfrei | |
| Farbe | schwarz |
| RAL-Nummer |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | IMT36176 |
|---|---|
| EAN | 3606480163753 |
| ETIM | EC000451 |
| Peso | 0.03 kg |
| Peso (pacco) | 0.03 kg |
Designazioni
Cable entry gland Cable gland Cable insertion gland Closure plug Insert cable gland Insert gland Insert pipe gland Insertion plug Insertion seal Pipe gland Plastic nipple Plug gland Pressure equalization grommet Screw-in nipple Sealing nipple Sealing plug Step gland Strangle nipple Strangle plug
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















