100,55 €
Disponibile, tempi di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810015070 P/N: GV2ME21TQ Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric GV2ME21TQ Int. autom. TeSys GV2 - magnterm - pulsante - 17-23A viti serrafilo"
Schneider Electric Int. autom. TeSys GV2 - magnterm - pulsante - 17-23A viti serrafilo
Schneider Electric GV2ME21TQ
EAN 3389110343229
Descrizione
Deze TeSys GV motorbeveiligingsschakelaar is voorzien van 3 polen (3P), heeft een toegekende bedrijfsstroom van 23A/690V en is geschikt voor 3-fase motortoepassingen tot 9kW@400V. Deze vermogensschakelaar biedt een thermisch-magnetische bescherming met een thermisch instelbereik van 17 tot 23A en een hoog uitschakelvermogen van 15ka Icu bij 400V. Deze TeSys GV2 vermogensschakelaar kan worden aangesloten via schroefklemmen. De elektrische en mechanische duurzaamheid, net als de start-stop bediening via de drukknop zijn gegarandeerd voor 100.000 cycli. Dit product is multi-standaard gecertificeerd (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine, ATEX) en is voorzien van het Green Premium ecolabel (RoHS/REACh). De beschermingsgraad is IP20 conform IEC 60529. Dit product wordt geleverd in een set van 24 stuks.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 17A |
|---|---|
| Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers | 327A |
| Mit thermischem Überlastschutz | 1 |
| Phasenausfallempfindlich | 1 |
| Auslösetechnik | thermomagnetisch |
| Bemessungsbetriebsspannung | 690V |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 23A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | 9kW |
| Verlustleistung | 2.5W |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Ausführung des Betätigungselements | Drucktaster |
| Gerätebauart | Komplettgerät im Gehäuse |
| Mit integriertem Hilfsschalter | |
| Mit integriertem Unterspannungsauslöser | |
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V | 15kA |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Höhe | 89mm |
| Breite | 45mm |
| Tiefe | 78.2mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | GV2ME21TQ |
|---|---|
| EAN | 3389110343229 |
| ETIM | EC000074 |
| SCIP | 04104e70-ba29-493c-b2cc-b5837d1f879b |
| ECLASS | eClass_10_AGZ529016 |
| Peso | 0.27 kg |
| Peso (pacco) | 0.27 kg |
Designazioni
Circuit breaker Motor feeder Motor protection Motor protection switch Overload protection Protection switch Short-circuit protection
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.



















































