88,08 €
Disponibile, tempi di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810015065 P/N: GV2ME20TQ Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric GV2ME20TQ Int. autom. TeSys GV2 - magnterm - pulsante - 13-18A viti serrafilo"
Schneider Electric Int. autom. TeSys GV2 - magnterm - pulsante - 13-18A viti serrafilo
Schneider Electric GV2ME20TQ
EAN 3389110343205
Descrizione
Deze TeSys GV motorbeveiligingsschakelaar is voorzien van 3 polen (3P), heeft een toegekende bedrijfsstroom van 18A/690V en is geschikt voor 3-fase motortoepassingen tot 7,5kW@400V. Deze vermogensschakelaar biedt een thermisch-magnetische bescherming met een thermisch instelbereik van 13 tot 18A en een hoog uitschakelvermogen van 15ka Icu bij 400V. Deze TeSys GV2 vermogensschakelaar kan worden aangesloten via schroefklemmen. De elektrische en mechanische duurzaamheid, net als de start-stop bediening via de drukknop zijn gegarandeerd voor 100.000 cycli. Dit product is multi-standaard gecertificeerd (IEC, UL, CSA, CCC, EAC, Marine, ATEX) en is voorzien van het Green Premium ecolabel (RoHS/REACh). De beschermingsgraad is IP20 conform IEC 60529. Dit product wordt geleverd in een set van 24 stuks.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Überlastauslöser Stromeinstellung | 13A |
|---|---|
| Einstellbereich des unverzögerten Kurzschlussauslösers | 223A |
| Mit thermischem Überlastschutz | 1 |
| Phasenausfallempfindlich | 1 |
| Auslösetechnik | thermomagnetisch |
| Bemessungsbetriebsspannung | 690V |
| Bemessungsdauerstrom Iu | 18A |
| Bemessungsbetriebsleistung bei AC-3 | 7.5kW |
| Verlustleistung | 2.5W |
| Anschlussart Hauptstromkreis | Schraubanschluss |
| Ausführung des Betätigungselements | Drucktaster |
| Gerätebauart | Komplettgerät im Gehäuse |
| Mit integriertem Hilfsschalter | |
| Mit integriertem Unterspannungsauslöser | |
| Polzahl | 3 |
| Bemessungsgrenzkurzschlussausschaltstrom Icu bei 400 V | 15kA |
| Schutzart (IP) | IP20 |
| Höhe | 89mm |
| Breite | 45mm |
| Tiefe | 78.2mm |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | GV2ME20TQ |
|---|---|
| EAN | 3389110343205 |
| ETIM | EC000074 |
| SCIP | 04104e70-ba29-493c-b2cc-b5837d1f879b |
| ECLASS | eClass_10_AGZ529016 |
| Peso | 0.27 kg |
| Peso (pacco) | 0.27 kg |
Designazioni
Circuit breaker Motor feeder Motor protection Motor protection circuit breaker Overload protection Protection switch Short circuit protection
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.



















































