404,31 €
% 487,90 € (17.13% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014531 P/N: EVP1CNS32122 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric EVP1CNS32122 Cavo per ricarica 5m 32A monofase T2-T2 IEC per colonnine ricarica auto elettriche, accessorio per EVlink Parking"
Schneider Electric Cavo per ricarica 5m 32A monofase T2-T2 IEC per colonnine ricarica auto elettriche, accessorio per EVlink Parking
Schneider Electric EVP1CNS32122
EAN 3606480703263
Descrizione
Dit EVlink-kabelaccessoire is een enkelfasige oplaadkabel die kan worden aangesloten op een elektrisch voertuig. Het kan een In nominale stroom van 32A leveren bij een in de VS nominale voedingsspanning van 220 VAC tot 240 VAC. De frequentie is 50Hz tot 60Hz. De kabellengte is 5m. Zowel aan het einde van het oplaadstation als aan het einde van het voertuig heeft de kabel een T2-connector met verzilverde contacten die de oververhitting beperken. De IP beschermingsgraad is IP44. De IK-beschermingsgraad is IK10. De bedrijfstemperatuur ligt tussen -30°C en 50°C. De bewaartemperatuur ligt tussen -40°C en 80°C.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Stromart | AC 1-phasig |
|---|---|
| Anzahl der Kommunikationsleiter | 1 |
| Ausführung Fahrzeugseite | Typ 2 |
| Ausführung Infrastrukturseite | Typ 2 |
| Mit Incable Control Box (ICCB) | |
| Lademodus | Mode 3 |
| Nennstrom | 32A |
| Nennspannung | 240V |
| Mit Temperatursensor | |
| Kabellänge | 5m |
| Kabeltyp | gerade |
| Kontaktmaterial | sonstige |
| Oberflächenbehandlung Kontakte | versilbert |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | EVP1CNS32122 |
|---|---|
| EAN | 3606480703263 |
| ETIM | EC002897 |
| SCIP | 8e1f5fe5-e420-494e-86aa-24ecfc5c83fe |
| ECLASS | eClass_10_AFX249003 |
| Peso | 2.41 kg |
| Peso (pacco) | 2.41 kg |
Designazioni
Evlink accessori ev ricambi evlink ricarica ev cavi ricarica evlink cavi ricarica schneider cavi ricarica veicoli elettrici accessori
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















