24.160,02 €
% 29.155,00 € (17.13% risparmio)
Ordinabile ora, tempo di consegna: 3-4 Mesi
Art. No: WST8810049542 P/N: EVD1S60TBB Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric EVD1S60TBB Estación de carga rápida, EVlink Pro DC 60kW, conectores CCS2+CCS2, cable de 5m con sistema de gestión de cables"
Schneider Electric Stacja ładowania, EVlink Pro DC 60 kW z kablami o długości 5m, z wtyczkami 2x CCS Combo 2, z systemem prowadnic kabli
Schneider Electric EVD1S60TBB
EAN 3606482455443
Descrizione
Ten produkt EVlink Pro DC jest stacją szybkiego ładowania dla wszystkich pojazdów elektrycznych zgodnych z normami IEC61851-1 ed.3 i IEC61851-23. Ta stacja ładowania jest montowana na ścianie, ale można ją również przymocować do podłogi za pomocą cokołu, który należy zamówić oddzielnie. Stopień ochrony IP to IP55. Stopień ochrony IK to IK10 i IK08 dla ekranu dotykowego. Temperatura robocza wynosi od -30°C do 55°C przy spadku wartości znamionowej od 55°C. Wyjście to dwa podłączone kable o długości 5 m ze złączami CCS2 na każdym końcu pojazdu, z systemem do prowadzenia kabli. Znamionowa moc wyjściowa wynosi 60 kW. Ładowarka jest dostarczana w układzie trójfazowym (L1+L2+L3+N+PE). Znamionowy prąd ładowania wynosi 96 A przy 380VAC do 415VAC +/- 10% przy częstotliwości 50. Może być używany z systemem uziemienia TN-S / TNC-S lub TT. Jest również kompatybilny z IT z dodatkowym transformatorem separującym na zasilaczu. Stacja ładowania jest łatwa w instalacji i nie wymaga ciężkiego sprzętu. Można go uruchomić za pomocą laptopa podłączonego do wbudowanego serwera WWW. Zalecany jest do stosowania w zajezdni pojazdów. Uwierzytelnianie w celu autoryzacji ładowania można wykonać za pomocą identyfikatora RFID lub NFC, skanu kodu QR lub adresu MAC pojazdu. Stacja ładowania jest wyposażona w ekran dotykowy umożliwiający użytkownikowi końcowemu wybór złącza, którego chce użyć, oraz sterowanie jego ładowaniem. Na ekranie znajdują się również informacje o statusie ładowania pojazdu. Wielokolorowa dioda LED informuje również o stanie ładowania i stacji ładowania. Przycisk zatrzymania umożliwia również szybkie zatrzymanie ładowania w razie potrzeby. Stacja ładowania może być również pilotowana ze zdalnego backendu. Stacja ładowania jest wyposażona w port Ethernet RJ45 do podłączenia do sieci LAN. Obejmuje również połączenie Wi-Fi i modem 4G. Stacja ładowania może być zarządzana w autonomicznej lub klastrowej architekturze z aplikacją typu backend do zarządzania energią i/lub uwierzytelniania użytkownika, fakturowania. Parametry ustawiane są za pośrednictwem serwera WWW wbudowanego w stację ładowania. Do połączenia z urządzeniem nadzorującym używany jest protokół komunikacyjny OCCP 1.6. Dostępne usługi to uwierzytelnianie i autoryzacja opłat, rejestry szczegółów opłat, funkcje diagnostyczne i zarządzanie obciążeniem.
Documenti e download
Attributi del prodotto
| Ausführung Anschluss Anlagenseite | 3-phasig |
|---|---|
| Eingangsspannung | 380V |
| Frequenz | 50 Hz |
| Nennanschlussleistung | 60kW |
| Ausgangsspannung DC | 150V |
| Max. Ausgangsstrom DC | 200A |
| Anzahl der Ladepunkte | 2 |
| Max. Leistung pro Ladepunkt | 60kW |
| Breite | 1303mm |
| Höhe | 1204mm |
| Tiefe | 339mm |
| Montageart | Wandmontage |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 1 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 1 CCS | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 2 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen Typ 2 CCS | 2 |
| Anzahl der Ladesteckdosen Typ 2 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen GB AC | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen GB DC | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen GB | 0 |
| Anzahl der Ladesteckdosen Typ 3 | 0 |
| Anzahl der Ladekupplungen CHAdeMO | 0 |
| Anzahl der CEE-Steckdosen | 0 |
| Mit Hausanschlusskasten (HAK) | |
| Anzahl der Haushaltssteckdosen | 0 |
| Anzahl der FI-Schalter Typ A | 2 |
| Länge des Ladekabels | 5m |
| Ladekabel dauerhaft verriegelbar an der Ladestation | 1 |
| Anzahl der FI-Schalter Typ B | 0 |
| DC-Fehlerstromerkennung | |
| Schützkontakt-Verschweiß-Erkennung | |
| Mit Leitungsschutzschalter | 1 |
| Vernetzbar als Master | |
| Vernetzbar als Extender | |
| Vernetzbar über LAN | 1 |
| Vernetzbar über WLAN | 1 |
| LTE | 1 |
| Funkstandard 5G | |
| Mit Energiezähler | 1 |
| Mit Schlüsselschalter | |
| Mit integriertem RFID-Kartenleser | 1 |
| NFC (Near Field Communication) | 1 |
| Statisches Lastmanagement integriert | 1 |
| Geeignet für dynamisches Lastmanagement | 1 |
| Open Charge Point Protocol (OCPP) Version | 1.6 |
| Plug and charge (ISO 15118) | |
| Mit Display | 1 |
| Werkstoff des Gehäuses | Aluminium |
| Schutzart (IP) | IP55 |
| Schlagfestigkeit | IK10 |
| Kompatibel mit Apple HomeKit | |
| Kompatibel mit Google Assistant | |
| Kompatibel mit Amazon Alexa | |
| IFTTT-Unterstützung verfügbar | |
| Bedienung und Konfiguration über App | |
| Export der Ladehistorie | 1 |
| Anschließbarer Leiterquerschnitt | 35mm² |
| Backend im Lieferumfang enthalten | |
| Mit MID-kompatiblem Energiezähler | |
| Eichrechtskonform |
Dati tecnici
| P/N (Codice articolo) | EVD1S60TBB |
|---|---|
| EAN | 3606482455443 |
| ETIM | EC002883 |
| SCIP | 5ac9138c-a36d-4dcb-9d64-4a599808ae5a |
| Peso | 194 kg |
| Peso (pacco) | 194 kg |
Designazioni
Belastingbeheer Evlink Evlink Pro Dc Evoplaadstation Evoplader Laadstation Voor Elektrische Auto’S Laadstation Voor Elektrische Voertuigen Oplaadstation Oplaadstation Voor Elektrische Auto’S Oplaadstation Voor Slimme Auto’S Oplader Voor Elektrische Auto’S Snelle Oplading Vermogensbeheer
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.




















