0,34 €
% 0,35 € (2.86% risparmio)
Disponibile, tempi di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014463 P/N: ENN45125 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric ENN45125 Mureva FIX, Cable clips for Ø25mm conduits"
Schneider Electric Mureva FIX, Cable clips for Ø25mm conduits
Schneider Electric ENN45125
EAN 3295150451254
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Rohrdurchmesser | 25mm |
|---|---|
| Geschlossen | |
| Geeignet für Schutzschläuche | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Anreihbar | 1 |
| Max. Anzahl der Rohre | 1 |
| Befestigungsart | Schraubloch |
| Mit Einlage | |
| Mit Mauerdichtung | |
| Farbe | grau |
| Einsatztemperatur | -°C |
| Halogenfrei | |
| UV-beständig |
Technical data
| P/N (Part Number) | ENN45125 |
|---|---|
| EAN | 3295150451254 |
| ETIM | EC000368 |
| ECLASS | eClass_10_BAB887011 |
| Weight | 0.004 kg |
| Weight (Package) | 0.004 kg |
Designations
Aluminum pipe clamp Base clamp Clamping collar Clamping collar with dowel fastening Click collar Click collar with dowel fastening Click-snap clip Clip Clip for aluminum pipe Clip for armored conduit Clip for auxiliary mounting pipe Clip for plastic pipe Corrugated conduit holder Corrugated tube holder Dowel fastening Holders for protective conduits Hose holder Iso-base clip Iso-clamping collar Pipe clamp Pipe clamp with dowel fastening Pipe clip Pipe spacer clip Poly clip Protective conduit holder Quick clip Quick-clamping collar Screw clamp Screw-on spacer clip Snap clamp Snap clip Spacer clip
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















