0,33 €
Disponibile, tempi di consegna: 4-6 Giorni lavorativi
Art. No: WST8810014462 P/N: ENN45120 Produttore: Schneider Electric
Pagamento sicuro
Spedizione rapida
Consulenza specializzata



Info sui prodotti "Schneider Electric ENN45120 Mureva FIX, Cable Clips for Ø20mm Pipes"
Schneider Electric Mureva FIX, Cable Clips for Ø20mm Pipes
Schneider Electric ENN45120
EAN 3295150451209
Description
Documents & Downloads
Product Attributes
| Geeignet für Rohrdurchmesser | 20mm |
|---|---|
| Geschlossen | |
| Geeignet für Schutzschläuche | 1 |
| Werkstoff | Kunststoff |
| Werkstoffgüte | Polyamid (PA) |
| Oberflächenschutz | sonstige |
| Anreihbar | 1 |
| Max. Anzahl der Rohre | 1 |
| Befestigungsart | Schraubloch |
| Mit Einlage | |
| Mit Mauerdichtung | |
| Farbe | grau |
| Einsatztemperatur | -5°C |
| Halogenfrei | |
| UV-beständig |
Technical data
| P/N (Part Number) | ENN45120 |
|---|---|
| EAN | 3295150451209 |
| ETIM | EC000368 |
| ECLASS | eClass_10_BAB887011 |
| Weight | 0.003 kg |
| Weight (Package) | 0.003 kg |
Designations
Aluminum pipe clamp Armor tube clamp Base clamp Clamp Clamp Clamp for aluminum pipe Clamp for plastic pipe Clamping clip with plug-in dowel fastening Click clamp Click clamp with plug-in dowel fastening Click-Snap clamp Corrugated hose holder Corrugated pipe holder Holders for protective hoses Hose holder Iso-base clamp Iso-clamping clip Mounting aid pipe clamp Pipe clamp Pipe clamp with plug-in dowel fastening Pipe clip Pipe spacer clamp Plug-in dowel fastening Poly clamp Protective tubing holder Quick clamp Quick clamping clip Screw clamp Screw-on spacer clamp Snap clamp Snap-on clamp Spacer clamp
Login
Nessuna recensione trovata Condividi le tue opinioni con gli altri.


















